Když Vám banka nepůjčí... TOP

08.10.2017 Nabídka celá ČR |

je nebankovní americká hypotéka řešením, jak bezpečně získat peníze, které můžete použít na cokoliv. Neprokazujete účel.

Nebankovní americká hypotéka má několik výhod oproti bankovním hypotékám, a to jsou např.: můžete mít záznam v bankovním či nebankovním registru. Nízká bonita, mnoho lidí v dnešní době má neprokazatelné příjmy a my jsme si toho vědomi, proto nám stačí Vaše čestné prohlášení, že máte dostačující příjmy na to, abyste řádně americkou hypotéku spláceli.

Nepotřebujete žádné ručitele, ručit budete pouze zástavním právem nemovitosti. Nevlastníte-li nemovitost, můžete ručit nemovitostí třetí osoby, která dá pouze souhlas k zástavě nemovitosti.

Úrokovou sazbu u nás můžete získat 6,95% p.a. se splatností až na 20 let. Nepodepisujete žádnou rozhodčí doložku, směnku ani notářský zápis. Úvěrovou smlouvu si můžete zažádat před podpisem k pročtení a konzultaci se svým právníkem.

Neplatíte žádné nesmyslné poplatky. Nepožadujeme ani žádné poplatky předem. O náklady s vyřízením, je americká hypotéka navýšena a jsou rozvrženy v měsíčních splátkách.

Nebankovní americkou hypotéku můžete kdykoliv předčasně doplatit bez jakýchkoliv sankcí či pokut. V průběhu splácení můžete využít odkladu splátek, ale také mimořádných splátek.

Více informací o nebankovní americké hypotéce naleznete na našich stránkách, viz odkaz níže.

Cena: Zdarma
Jméno: Milena Stašáková
Telefon: +420 724 824 735
Email: sosfinance@profiweb.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://pujckanazastavu.cz/nebankovni-americka-hypoteka
Číslo inzerátu: 6854
/inz/increment-view-count?advertId=6854