Nebankovní americká hypotéka ZDARMA! TOP

20.10.2020 Nabídka celá ČR |

Nejenže naše nebankovní americká hypotéka je zcela ZDARMA. Pro naše klienty jsme připravili odměnu, která ročně ušetří až desítky tisíc korun ročně!

Nebankovní americká hypotéka je poskytována bez poplatků předem, bez dokládání příjmů a bez nahlížení do registrů jako je BRKI, NRKI a SOLUS! Měsíční splátku si určíte sami, podle vašich možností.

Máme pro vás odměnu!
Bonus, který potěší každého z Vás!
Úroková sazba je stanovená na 6,9 % p.a., bez fixace!

Finance, které díky americké hypotéce získáte, můžete využít absolutně na cokoliv! Můžete vyplatit nevýhodné půjčky, zaplatit rekonstrukci domu, koupit auto nebo cokoliv jiného.

Za vyřízení půjčky nebudete platit žádné poplatky a to ani za odhad nemovitosti! Kompletní vyřízení úvěru je pro Vás ZDARMA! U nás nebudete podepisovat ani žádné nebezpečné dokumenty jako notářský zápis, rozhodčí doložka nebo směnka.

Tento typ úvěru můžete také kdykoli předčasně doplatit za symbolický poplatek 1 % z poskytnuté částky, úroky za zbývající období neplatíte, a to ani jejich část!
Můžete i mimořádně splácet tzn., že můžete splácet více, než je stanovená měsíční splátka a cokoli pošlete nad minimální splátku se Vám ukládá na spořící účet a úročí 3%! Takto si lze vytvořit rezervu na nenadálé situace nebo úvěr předčasně doplatit!

Pokud chcete znát konkrétní nabídku úvěru přímo pro Vás, neváhejte nás kontaktovat. Nebo vyplňte nezávaznou žádost o úvěr na naší webové stránce a my Vám zavoláme na naše náklady (vždy voláme do 24 hodin).

Cena: Neuvedena
Jméno: Milena Stašáková
Telefon: +420 724 824 735
Email: sosfinance@profiweb.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.sosfinance.cz/produkty/nebankovni-americka-hypoteka
Číslo inzerátu: 6751
/nebankovni-americka-hypoteka-zdarma-d6751.htm
/inz/increment-view-count?advertId=6751

Půjčky

Půjčky podle kraje

Půjčky partneři

Rychlé nebankovní půjčky bez registru

Online nebankovní půjčky v hotovosti ihned i bez doložení příjmu