Půjčka bez doložení příjmu

Mnohdy se při žádosti o úvěr může stát, že bude zamítnuta. Důvodem poté může být to, že žadatel nemůže dokázat dostatečný příjem, či nemá dokonce žádný, a proto nemůže zajistit bezproblémové splácení půjčky. A i přesto, že by žadatel byl přesvědčen o svých platebních schopnostech, banka mu úvěr neposkytne, neboť tomuto poskytovateli záleží hlavně na oficiálních příjmech, které lze při žádosti o půjčku dokázat. Samozřejmě, půjčku lze získat i jinými způsoby, k čemuž stačí přijmout drobné nevýhody.

Vysoká částky bez prokazování příjmu lze získat pouze se zástavou

Lze totiž zažádat o úvěr bez doložení příjmů, kde však většinou bývá částka v řádu tisíců a tuto částku, která vám bude půjčená je poté potřeba vrátit nejpozději do několika týdnů od zapůjčení. Takováto půjčka je tedy vhodná, jestliže máte například dostat v nejbližší době peníze a v dané chvíli potřebujete něco nutně zaplatit či koupit. Touto půjčkou též můžete zaplatit jiný úvěr předtím, než vám přijdou peníze.

U těchto druhů půjček jsou takto malé částky v krátkém termínu splacení půjčovány proto, neboť jen tak mají poskytovatelé půjček co největší šanci, že jim budou půjčené peníze vráceny.

 

Samozřejmě si lze půjčit i vyšší částku, ovšem zde již bude chtít poskytovatel nějakou záruku. To nejčastěji bývá majetek či nemovitost, případně také ručitel, kterých může být i více, čímž bude zvýšená šance na schválení půjčky. Každopádně, nevýhodou poté bývá to, jestliže máte záznam v registru dlužníků. Na schválení půjčky sice budete mít šanci, ovšem nemusíte dostat tak vysokou částku, o kterou žádáte.

K tomu, abyste mohli zažádat o tento úvěr je potřeba doklad totožnosti, tedy občanský průkaz a potřebná dokumentace provedení zástavy. To samozřejmě platí jen při větších částkách, u těch menších následně stačí pouze formulář, na kterém jsou vyplněny základní údaje a k tomu okopírovaný doklad totožnosti. Což znamená, že vše lze vyřešit například pouze přes internet.

 Následné splacení půjčky probíhá většinou jednorázově, kdy je k půjčené částce přičten také úrok.

 
Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.