Půjčky od společnosti ACEMA Credit

Půjčky od společnosti ACEMA Credit Půjčka ACEMA Credit je nebankovní půjčka se zástavou nemovitostí s garancí nejlepší nabídky. Půjčky se splatností až 20 let na nové bydlení či rekonstrukci, konsolidaci stávajících půjček, podnikatelské půjčky nebo jednoduše půjčky na cokoli jiného. Jednoduše a bez prokazovaní příjmů a bez prověřování bankovních registrů.

100.000 až 2.000.000,- Kč se splatností do 20 let

ACEMA Credit Czech, a.s. Vám nabízí půjčky i v situaci, kdy banka řekne ne - Máte exekuci, máte zástavy, nedoložíte příjem nebo máte nedostatečný příjem, jste v regitru dlužníků, nebo nevyužíváte služeb banky.

O půjčce od ACEMA Credit

ACEMA Credit je extra rychlá půjčka od 100.000 Kč do 2.000.000 Kč až na 20 let splatnosti s výhodnějším úrokem než nabízí banka. Jde o rychlé a snadné řešení Vaší finanční situace. Profesionální přístup a mnoholetá tradice na trhu, to je ACEMA Credit.

O půjčku mohou žádat jak občané, tak i podnikatelé. ACEMA Credit nabízí také půjčky pro ženy na mateřské, nezaměstnané tak i důchodce.

Půjčka se zástavou nemovitostí - Americká hypotéka

ACEMA Credit nabízí nebankovní americkou hypotéku bez náhledu do registru a bez prokazování přijmů. K získání půjčky je potřebné zastavit Vaši nemovitost v osobním vlastniství, nebo vlastnictví třetí osoby, která dá k zástavě souhlas. Nemovitosti určené k ručení: Byt, Rodinný dům, Chata nebo jiný rekreační objekt, Obchodní prostor, Kancelář, Pozemek. V Praze a v blízkém okolí je možnost ručit i bytem v družstevním vlastnictví!

Vyplácení exekucí a nevýhodných zástav

ACEMA Credit je řešením i v takových situacích jako jsou exekuce nebo nevýhodné zástavy. Stačí vyplnit online žádost a v zápětí Vás bude kontaktovat odborný specialista k vyřešení Vašich problémů a k získání půjčky.

ON-LINE žádost o půjčku

... formulář ACEMA Credit ...

ACEMA Credit obhájila prvenství v testu nebankovních úvěrů

Test úvěrů nebankovních společností proběhl koncem roku 2013 a hodnocena byla nejen výhodnost podmínek, za kterých srovnávané společnosti nabízejí půjčky, ale především přístup ke klientům. ACEMA Credit kromě velice výhodné úrokové sazby, která se vyrovná úrokům, které nabízejí banky, zabodovala především vstřícným přístupem ke klientům.