Rychlé půjčky bez registru

Měli jste někdy problém se zaplacením účtu, zpozdili jste se se splátkou půjčky a octli jste se v registru dlužníků? A nyní byste si chtěli zažádat o půjčku, banka vás však odmítla právě kvůli zápisu v registru? Řešením pro vás může být rychlá půjčka bez registru. U této půjčky poskytovatel nekontroluje registry dlužníků a hodnotí žadatele podle jiných kritérií. Rychlé půjčky bez registru jsou záležitostí výhradně nebankovního sektoru, v bance se s nimi rozhodně nesetkáte.

Nebankovní poskytovatelé

Rychlé půjčky bez registru vám nabízejí nejen nebankovní společnosti, ale i soukromníci. O tyto půjčky žádají především lidé, kteří se někdy zpozdili se splácením půjček, ale i lidé, kteří třeba jen o několik dní později zaplatili účet. Jakmile se octnete v registru, stáváte se nedůvěryhodným pro banky a i některé velké nebankovní společnosti. Poskytovatelé rychlých půjček bez registru sice tvrdí, že registry nekontrolují, ale není tomu tak vždy. K zápisu v registru dlužníků se při hodnocení žadatele nepřihlíží, ale registr se někdy kontroluje, aby bylo možno vyhodnotit, nakolik je klient rizikový.

Sjednání půjčky je opravdu rychlé

Rychlé půjčky bez registru je možno získat bez komplikací a není u nich nutno uvádět účel. Většinou je nutno pouze vyplnit žádost, předložit doklady, podepsat smlouvu a pak už jen čekat, až se peníze octnou na účtu. U půjček na vyšší částky však pravděpodobně bude požadováno potvrzení o výši příjmu a někdy i ručení. Zajištění nemovitostí bude nutně u půjček na skutečně vysoké částky. Rychlé půjčky bez registru je možno sjednat i online nebo prostřednictvím obchodních zástupců.

Nevýhodou je vysoký úrok

Rychlá půjčka bez registru je poměrně drahá. Vždy si před podpisem smlouvy spočítejte, kolik zaplatíte navíc, tuto informaci by měl ve smlouvě uvést i poskytovatel. Vysokými úroky si poskytovatelé těchto půjček kompenzují vysoké riziko u klientů, kteří již měli problémy se splácením. Srozumitelná a jasná smlouva by měla být samozřejmostí, ale ne vždy je tomu tak. Proto by měl bát každý zájemce o rychlé půjčky bez registru opatrný a to, zda přesně tuto půjčku potřebuje, důkladně uvážit.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.