SONEBA - rychlá a levná americká hypotéka bez registru TOP

18.05.2017 Nabídka celá ČR |

Nebankovní americká hypotéka může sloužit jako nástroj na nákup automobilu, vybavení do domácnosti, elektroniky, dovolené, ale i jako vklad do podnikání, k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti a k veškeré konsolidaci vašich závazků.

Bez registru a poplatku zajišťujeme finanční prostředky ve výši až 60% tržní hodnoty nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Do zástav jsou přijímány prakticky všechny typy nemovitostí, včetně bytů družstevních. Se souhlasem vlastníka možnost zastavení nemovitosti třetí osoby.

Garance pevné úrokové sazby po celou dobu splácení a taktéž umožňujeme mimořádné splátky bez inkasovaných penále. Zdarma vešekré poradenství, konzultace, posouzení a odhad nemovitosti, a to i v případě pozdějšího storna žádosti.

Seriózní jednání bez skrytých kliček a poplatků. Nabízíme úvěrovou smlouvu za poctivých podmínek předem k nahlédnutí!

Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje svoji finanční situaci řešit rychle, a proto se snažíme o co nejrychlejší vyplacení finančních prostředků na účet klienta. Veškeré byrokracie je zúžena pouze na nejnutnější minimum.

Nebankovní americká hypotéka je ideálním prostředkem k získání velkého obnosu peněz a pro stále více lidí a je solidním a rychlým řešením z finanční krize.

Navštivte náš web http://www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka a podrobněji se informujte, nebo nás kontaktujte na info@hypotekynebankovni.cz

Cena: Zdarma
Jméno: Pavel Sokola
Telefon: 608 174 900
Email: info@hypotekynebankovni.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka
Číslo inzerátu: 6550
/soneba-rychla-a-levna-americka-hypoteka-bez-registru-d6550.htm
/inz/increment-view-count?advertId=6550