5 000 Kč od nás zdarma na dovolenou! TOP

20.05.2022 Nabídka celá ČR |

Každý klient, který u nás do 31.5.2022 podá žádost o bezúčelový úvěr zajištěný nemovitostí bez registrů a poplatků, od nás současně s vyplaceným úvěrem obdrží 1.000 Kč!
Žádné nesmyslné rádoby slosování, tzn. jen "možná" výhra, která se nikdy nikde ve skutečnosti nekoná! Tuto částku od nás obdrží každý náš klient! Ne každý desátý, stý..., ale každý!

A každý pátý klient 5 000 Kč!

Uvedený finanční dárek je jen bonus pro všechny naše klienty. To hlavní, co vám nabízíme, jsou bezkonkurenční podmínky našeho úvěru! Garantujeme vám, že výhodnější podmínky vám nenabídne žádný jiný investor v ČR!

Žádné Rozhodčí doložky či Notářské zápisy, žádné poplatky či provize, žádné podpisy ve spěchu!

Žádat můžete až o 80 % hodnoty vaší nemovitosti! Úrokovou sazbu vám nabídneme již od 6,0 % p.a., RPSN již od 6,5 %, dobu splatnosti si můžete vybrat dle libosti, třeba až na 20 let, samozřejmě s možností předčasného splacení kdykoli!

Peníze můžete použít na cokoli chcete a potřebujete! Můžete si konečně doplatit všechny nevýhodné půjčky, zrekonstruovat koupelnu, manželce koupit novou kuchyňskou linku, pořídit nové vybavení do domácnosti či kanceláře, atd. Nebo třeba vše najednou, přičemž budete mít pouze jeden výhodný úvěr, tzn. pouze jednu splátku měsíčně!

Bez poplatků před i po! Poplatky u nás nevedeme! U nás nebudete na rozdíl od bank platit předem ani odhad nemovitosti!

Chcete-li získat od nás tento bonus v podobě tisícovky v hotovosti, plně postačí vyplnit velmi jednoduchou on-line žádost na našich webových stránkách (viz aktivní odkaz). Tato žádost je pro vás zcela nezávazná!

Cena: Zdarma
Jméno: Dana Daňková
Telefon: 777774200
Email: uvery@nebankovni.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: www.nebankovnikonsolidace.cz
Číslo inzerátu: 7068
/5-000-kc-od-nas-zdarma-na-dovolenou-d7068.htm
/inz/increment-view-count?advertId=7068

Půjčky

Půjčky partneři

Rychlé nebankovní půjčky bez registru