Ať se děje, co se děje, my vám půjčíme! TOP

29.01.2023 Nabídka celá ČR |

Máte negativní záznam v bankovním registru? Nemůžete žádat o úvěr v bance a v nebankovních společnostech, na které jste se obrátili, vám sdělili, že kvůli koronaviru a nesmyslným vládním omezením, ukončili do odvolání činnost?

Řekli vám, že pozastavení poskytování půjček je dočasné, ale vy potřebujete peníze hned, nikoli až za tři měsíce, a to jen možná?

Obraťte se s důvěrou na nás. Vaše finanční sny a plány vám pomáháme plnit již 29 let!

Nabízíme tzv. americké hypotéky, tj. úvěry zajištěné nemovitostí, a to až do výše 80 % hodnoty nemovitosti. Půjčit si můžete třeba jen 100.000 Kč, ale i např. 20.000.000 Kč! Výši splátek si můžete zvolit dle doby splatnosti, a to od 1 roku až do 20 let. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí. Na fixace si u nás nehrajeme!

Peníze z poskytnutého úvěru můžete použít na cokoli dle vašich potřeb!

O tento nebankovní úvěr bez náhledu do bankovního registru a placení jakýchkoli poplatků u nás mohou žádat firmy, podnikatelé, zaměstnanci i důchodci.

Koronaviru se u nás bát nemusíte, vše probíhá online, a to od podání žádosti (viz naše webové stránky), až po schválení úvěru.

V případě zájmu stačí vyplnit jednoduchou online žádost na našich stránkách, na základě které vás budeme do 24 hodin telefonicky kontaktovat.

Cena: Zdarma
Jméno: Dana Daňková
Telefon: 777774200
Email: uvery@nebankovni.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: www.nebankovnikonsolidace.cz
Číslo inzerátu: 7590
/at-se-deje-co-se-deje-my-vam-pujcime-d7590.htm
/inz/increment-view-count?advertId=7590

Půjčky

Půjčky partneři

Rychlé nebankovní půjčky bez registru