Konsolidace Vašich půjček ZDARMA! TOP

25.07.2022 Nabídka celá ČR |

Splácíte nevýhodné půjčky? Pomocí nebankovní konsolidace můžete sloučit všechny své závazky do jednoho výhodnějšího úvěru, tím se Vám nesrovnatelně sníží úroková sazba a měsíční splátky až o několik tisíc korun.

Naše společnost nenahlíží do registrů dlužníků, nepožaduje dokládání příjmů ani placení absurdních poplatků předem. Kompletní vyřízení úvěru máte zcela ZDARMA, a to dokonce i odhad nemovitosti!

U nás nebudete podepisovat žádné nebezpečné listiny (notářský zápis, rozhodčí doložku, směnku apod.) Jakmile bude úvěr schválený, zašleme Vám úvěrovou smlouvu k přečtení na Vaší emailovou adresu, dáme Vám i dostatek času, abyste smlouvu mohli ukázat například i rodinnému právníkovi.

Úvěr určený ke konsolidaci umožňuje získat částku od 50.000 Kč do 3.000.000 Kč se splatností 5 až 20 let. Schválená částka bude převedena na Váš účet do poslední koruny!

Podrobné informace k nebankovní konsolidaci naleznete na našich internetových stránkách, můžete tam použít i naší úvěrovou kalkulačku, která Vám spočítá přesnou měsíční splátku.

Cena: Zdarma
Jméno: Milena Stašáková
Telefon: +420 724 824 735
Email: sosfinance@profiweb.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://sosfinance.cz/produkty/nebankovni-konsolidace-pujcek
Číslo inzerátu: 6750
/konsolidace-vasich-pujcek-zdarma-d6750.htm
/inz/increment-view-count?advertId=6750