SONEBA - rychlá a levná americká hypotéka bez registru a poplatku předem, tel.: 608 174 900 TOP

02.08.2022 Nabídka celá ČR |

Nebankovní americká hypotéka (půjčka se zástavou nemovitosti) může sloužit jako vklad do podnikání, k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti a k veškeré konsolidaci vašich závazků, ale také jako nástroj na nákup automobilu, vybavení do domácnosti, elektroniky, dovolené atd.

Bez registru a poplatku zajišťujeme finanční prostředky ve výši až 60% tržní hodnoty nemovitosti se splatností od 1 roku do 20 let. Do zástav jsou přijímány prakticky všechny typy nemovitostí, včetně bytů družstevních. Se souhlasem vlastníka možnost zastavení nemovitosti třetí osoby.

ÚROKOVOU SAZBU BĚHEM SPLÁTKOVÉHO OBDOBÍ NENAVYŠUJEME. Výše úrokové sazby v úvěrové smlouvě je platná po celou dobu splácení.

K PRVOTNÍMU NEZÁVAZNÉMU POSOUZENÍ ŽÁDOSTI NUTNÁ NÁVŠTĚVA ZE STRANY KLIENTA!

Garance pevné úrokové sazby po celou dobu splácení a taktéž umožňujeme mimořádné splátky bez inkasovaných penále. Zdarma veškeré poradenství, konzultace, posouzení, právní servis a odhad nemovitosti, a to i v případě pozdějšího storna žádosti.

Seriózní jednání bez skrytých kliček a poplatků. Předkládáme úvěrovou smlouvu za jasných a férových podmínek předem k nahlédnutí.

Jsme si vědomi toho, že klient potřebuje svoji finanční situaci řešit rychle, a proto se snažíme o co nejrychlejší vyplacení finančních prostředků na účet klienta. Veškeré byrokracie je zúžena pouze na nejnutnější minimum.

Nebankovní americká hypotéka je ideálním prostředkem k získání velkého obnosu peněz a pro stále více lidí a je solidním a rychlým řešením z finanční krize.

Navštivte náš web http://www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka a podrobněji se informujte, nebo nás kontaktujte na info@soneba.cz

Cena: Zdarma
Jméno: Pavel Sokola
Telefon: 608 174 900
Email: info@soneba.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka
Číslo inzerátu: 6550
/soneba-rychla-a-levna-americka-hypoteka-bez-registru-a-poplatku-predem-tel-608-174-900-d6550.htm
/inz/increment-view-count?advertId=6550

Půjčky

Půjčky podle kraje

Půjčky partneři

Rychlé nebankovní půjčky bez registru