SONEBA - rychlé a levné vyplacení exekuce nemovitosti, tel.: 608 174 900 TOP

02.08.2022 Nabídka celá ČR |

Rychlá a levná půjčka se zástavou nemovitosti. Dlouhodobě zajišťujeme po celém území ČR americkou nebankovní hypotéku určenou k vyplacení exekucí a zástav na nemovitosti, konsolidaci nevýhodných úvěrů, k podnikatelským záměrům atd.. Registry neplatičů se nezkoumají, poplatky předem neinkasují.

ÚROKOVOU SAZBU BĚHEM SPLÁTKOVÉHO OBDOBÍ NENAVYŠUJEME. Výše úrokové sazby v úvěrové smlouvě je platná po celou dobu splácení.

K PRVOTNÍMU NEZÁVAZNÉMU POSOUZENÍ ŽÁDOSTI NUTNÁ NÁVŠTĚVA ZE STRANY KLIENTA!

Finanční prostředky do 60% tržní hodnoty nemovitosti se splatností 1-20 let. Do zástav jsou přijímány prakticky všechny typy nemovitostí, včetně bytů družstevních a se souhlasem vlastníka i nemovitosti třetích osob.

Zastoupíme Vás v jednání s Vašimi věřiteli a veškeré závazky týkající se nemovitosti budou vyplaceny naším prostřednictvím. Případné zbývající finanční prostředky jsou klientovi vyplaceny na běžný účet a ty lze poté případně využít k vyplacení dalších závazků netýkajících se nemovitosti.

Garance nízké úrokové sazby po celou dobu splátek s možností předčasného doplacení bez sankcí, bez nesmyslných poplatků předem a s odhadem a individuálním posouzením žádosti zdarma a to i v případě pozdějšího storna objednávky.

Úvěrová smlouva za poctivých podmínek předem k nahlédnutí. Spolupracujeme s několika poskytovateli nebankovních hypoték.

V případě zájmu vyplňte nezávaznou žádost na http://www.hypotekynebankovni.cz/ nebo volejte na tel. číslo 608 174 900.

Cena: Zdarma
Jméno: Pavel Sokola
Telefon: 608 174 900
Email: info@soneba.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.hypotekynebankovni.cz/exekuce-nemovitosti
Číslo inzerátu: 6763
/soneba-rychle-a-levne-vyplaceni-exekuce-nemovitosti-tel-608-174-900-d6763.htm
/inz/increment-view-count?advertId=6763

Půjčky

Půjčky partneři

Rychlé nebankovní půjčky bez registru